75w 24v DC Constant Voltage LED Driver Non Weatherproof - POWER SOURCE BNV-75-24V
BNV-75-24V
In stock
  • 20+ years
    20+ years
    Industry Experience
    Open 7 Days
    Croydon NSW Showroom
    Quality 100%
    Fast & Safe Delivery
    Australian Company
    Owned & operated
*PLEASE NOTE PICTURE SHOWS A 60W NOT THE 75W AND 12V DC BUT THIS IS FOR 24v DC*
Constant Voltage LED Driver
Input: 220 ~ 240VAC
Output: 24V / 3.125A(75W)